JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały dotyczącej zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji

20.10.2017

Formularz konsultacyjny

w ramach konsultacji społecznych mających na celu zebranie od mieszkańców miasta Brańsk wniosków, uwag i opinii dotyczących projektu uchwały Rady Miasta Brańsk w sprawie określenia zasad wyznaczania składu i zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

Wypełniony formularz należy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie pisemnej złożyć w Urzędzie Miasta Brańsk na dzienniku podawczym, lub przesłać na adres: Urząd Miasta Brańsk, ul. Rynek 8, 17-120 Brańsk w terminie do 20.11.2017 r. (w przypadku przesłania formularza za datę złożenia uważa się datę wpływu korespondencji do Urzędu).

 

Imię i nazwisko

 

Nazwa Instytucji

 

Adres korespondencyjny

 

E-mail

 

Telefon/Faks

 


 

WNIOSKI, UWAGI I OPINIE DOTYCZĄCE PROJEKTU UCHWAŁY W SPRAWIE OKREŚLENIA ZASAD WYZNACZANIA SKŁADU I ZASAD DZIAŁANIA KOMITETU REWITALIZACJI

Lp.

FRAGMENT PROJEKTU UCHWAŁY, DO KTÓREGO ODNOSI SIĘ UWAGA

Treść uwag i uzasadnienie

1

 

 

2

 

 

3

 

 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie określenia zasad wyznaczania składu i zasad działania Komitetu Rewitalizacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)

 

………………………………

(podpis)